Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To oni od dziś rządzą województwem lubelskim. Z Komendy Wojewódzkiej Policji do zarządu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 listopada 2018 r. o 20:28 Powrót do artykułu
Zastanawiam się po co są te urzędy marszałkowskie, jak są urzędy miejskie ,urzędy gminy, urzędy powiatowe, urzędy wojewódzkieRzesza nierobów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASAKRA, KORUPCJA POLITYCZNA,ZA KACZEJ MAFII, KWITNIE!!I POTEM TACY LUDZIE,DZIWIĄ SIE,ŻE NIE MAJĄ,ŻADNEGO POWAŻANIA W SPOŁECZŃSTWIE!!MAFIA NORMALNIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami faceci... żadnej kobiety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po zamieszczonym zdjęciu, to posiedzenia tego gremium będą się odbywały na jakiejś parafii, a może i w lubelskiej kurii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boję się otworzyć lodówkę bo mogę zobaczyć lubelskiego wojewodę - ma gigantyczne parcie na szkło. jedyne so potrafi to lansować się i użerać z opozycją żeby zyskać uznanie u Jarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się po co są te urzędy marszałkowskie, jak są urzędy miejskie ,urzędy gminy, urzędy powiatowe, urzędy wojewódzkieRzesza nierobów
 Ulepszjąc spieprzyli, jak było 49 województw. A okręg nr. 7 do Sejmu jaki fajny. Wszystko w jednym: Podlasie, Polesie,Chełmszczyzna i Roztocze, 3 miasta na prawach powiatu (byłe wojewódzkie). Wyborca do posła i poseł do wyborcy, może być i 250 km .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy mnie brak ZSL. I żeby nie było, żuk też mnie cieszy. Dlaczego? Dlatego ,że to najlepsze rozwiązanie dla Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt mi nie powie że mają wykształcenie i dlatego dostali te stanowisko. Ile jest młodych ludzi co mają wysokie wykształcenie, nawet studia wyższe. Nie mogą znaleźć pracy , a już nie mówiąc tak płatnej. Poszedł młody po studiach na UMCSie, ukończył dwa kierunki z tytułem magistra. Miejsce było, ale nie dostał jej bo szef powiedzial, podwładny, nie moze mieć większego wykształcenia niż sam szef, bo nie miał układów, nazwiska. W następnej pracy nie ujawnił że ma dwa kierunki i dostał prace. Żeby taka pracę dostać to ktoś z rodziny musi być na wysokim stoleczku i mieć nazwisko i oczywiście należeć do parti rządzącej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mi wyjaśnić po co, dlaczego i w jakim celu jest tam ten obraz Matki Boskiej. Robią sobie PR, wycierają gęby świętościami, jeszcze niech sobie siostry Godlewskie zaproszą na odśpiewanie hymnu przed i po sesji. Nawet folii prostaki nie zdjęli, pewnie w ostatniej chwili ktoś wpadł na genialnie idiotyczny pomysł. To nie wieś bo obraziłbym mieszkańców wsi, to średniowiecze. Jesteśmy głupim narodem i dlatego godzimy się na to aby rządzili nami nieodpowiedzialni i niemądrzy ludzie. WSTYD!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mi wyjaśnić po co, dlaczego i w jakim celu jest tam ten obraz Matki Boskiej. Robią sobie PR, wycierają gęby świętościami, jeszcze niech sobie siostry Godlewskie zaproszą na odśpiewanie hymnu przed i po sesji. Nawet folii prostaki nie zdjęli, pewnie w ostatniej chwili ktoś wpadł na genialnie idiotyczny pomysł. To nie wieś bo obraziłbym mieszkańców wsi, to średniowiecze. Jesteśmy głupim narodem i dlatego godzimy się na to aby rządzili nami nieodpowiedzialni i niemądrzy ludzie. WSTYD!!!!!!!!!!!
 Matka Boska u Lecha W. pewnie ci  nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosi ją sam sobie, a nie jak te przydupasy.Niech sobie przyklei w klapę, powiesi na szyje a nie takie szopki. Świetość jest po to by się do niej modlić a nie łapy wycierać. Folie mogli chociaż zdjąć, ale to tacy co sztuczne kwiaty na imieniny i wesele niosą. Zdania nie zmienię. WSTYS!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy Biereckiemu za załatwienie Stefaniukowi fuchy w Lublinie a radnym z PiS-u z sejmiku, że go sobie przygarnęli. Do Białej zawita spokój i normalność. Współczucie dla pracowników w sejmiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy  Biereckiemu za załatwienie Stefaniukowi fuchy w Lublinie a radnym z PiS-u z sejmiku, że go sobie przygarnęli.  Do Białej zawita spokój i normalność. Współczucie dla pracowników w sejmiku.
 Spoko. Stefaniuk do Białej jeszcze wróci. Za 5 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pier.... i ten nieudacznik Wojciechowski. Przecież to rzygać się chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziobro ma łeb że umieścił policjanta w Zarządzie . Będzie patrzył swoim kolegom na ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobili dokładnie tak jak im kazał jego ekscelencja z Nowogrodzkiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Neron. -------------- Bożenka! Nie POdszywaj się POd faceta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Retoryczny  ---------------- Hetman! To ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Stive.  ------ POwiem krótko: PO=DNO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Rob.  --------------- Całkowita racja. Tak samo mówiłem w 2007 roku, jak Partia Oszustwa i malwersacji czyściła Sejmik województwa z wszystkich SWOICH dotychczasowych koalicjantów (wówczas w sejmiku woj. lubelskiego rządziło PO i PiS). "Gieniusz" lubelskich pełowców POd czyimś wpływem (o tym powinien ktoś jeszcze oPOwiedzieć) rozwalił to "wśiśtko" i doprowadził do  zawarcia coś na wzór dzisiejszej KauOlicji UBewatelskiej (od 2007 roku nowy układ w sejmiku woj. lub.: PO+PSL+SLD). PrzyPOmnę 'rabom" i innym), wtedy motorem walki z "pisowcami" w woj. lubelskim (a POtem na terenie całej "Zielonej Wyspy") był Jasio Nikodem P. (herbu gumowy fajfus). A teraz zdziwieni, że zostasowano wobec nich (czyli PO-Peezel) numer, który wywijali przez 11 lat wsPOlnych rządów w sejmiku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...